News and Headlines at Grand Hotel Kempinski Riga

News and Headlines at Grand Hotel Kempinski Riga

06 Mar 2023

Grand Hotel Kempinski Riga notika jaunā aromāta HFC Paris prezentācija

Rīga, 2023. gada 6. marts — Francijas nišas smaržu zīmols HFC Paris pagājušajā piektdienā privātā pasākumā viesnīcā Grand Hotel Kempinski Riga prezentēja savu jauno aromātu Nirvanesque. Talantīgajam franču parfimēram Vincentam Ricoeuram šī bija jau 18. sadarbība ar zīmolu, un šoreiz Rīga bija pirmā Eiropas galvaspilsēta, kurā smaržu cienītāji varēja iepazīt jauno aromātu.

Izsmalcinātajā Grand Hotel Kempinski Riga atmosfērā pasākuma viesi ne tikai iepazinās ar zīmola filozofiju, bet arī dzirdēja tiešraidi no Francijas, kuras laikā Vincents Rikors stāstīja par aromāta koncepciju un dalījās ar savu iedvesma. Pasākuma ietvaros notika arī slavenās latviešu stilistes Kristīnes Rudzinskas lekcija, meistarklase ar mandalu speciālisti un individuālas tikšanās ar tarologu un numerologu. "Nirvanesque" ir valdzinošs austrumnieciski harmonisks aromāts vīriešiem un sievietēm, kas sniedz eiforijas sajūtu. Tas ir baudījums ikvienā siltas saulainas dienas mirklī, kas piepildīts ar svētlaimi un jutekliskumu. Tas ir cildens un viegls, un tajā pašā laikā pazīstama sajūta, kas liek iemīlēties visā skaistumā," stāsta Vinsents Rikjērs. Franču augstās smaržas zīmols HFC Paris tika dibināts 2017. gadā, un šobrīd tas piedāvā 28 aromātus. Katra no zīmola kolekcijām ir atšķirīga pēc "noskaņas" un dizaina, taču tās visas vieno unikāls un atpazīstams "olafaktūras" rokraksts. Gandrīz katrā HFC Paris Page 1 of 2 aromātā ir afrodiziaka sastāvdaļas, piemēram, kā dzintars, muskuss un Madagaskaras vaniļa, kurai piemīt eiforiskas īpašības . HFC Paris smaržu radīšanas pieeja balstās uz izcilas kvalitātes sastāvdaļu izvēli un apvieno pilnu, bagātīgu skanējumu ar neparastu koncepciju. HFC Paris rada ne tikai smaržas, bet arī īstus mākslas objektus, kurus pēc tiesībām var uzskatīt par kolekcionējamiem. Zīmola ideja ir apvienot vizuālo dizainu un radīt unikālu olafaktūras pieredzi. Katrs aromāts "piedzimst" parfimērijas meistaru un starptautiski atzītu ilustratoru sinerģijā, kuri kopīgi strādā pie tēla, pēc tam iemūžinot to smaržu mākslas darbā.

Kontakti medijiem:

Līva Laiviņa

Sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja

Grand Hotel Kempinski Riga

Aspazijas bulvāris 22, LV-1050, Rīga, Latvija

Tel +371 29414626

Par Grand Hotel Kempinski Riga: 

Atrodas iepretim slavenajam Latvijas Nacionālās operas namam un blakus Vecrīgai, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, viesnīca piedāvā absolūti jaunu komforta un elegances līmeni gan pilsētas viesiem, gan tās iedzīvotājiem. Grand Hotel Kempinski Riga piedāvā 141 augstas klases numuru un apartamentus, divus restorānus un divus bārus, sešas ietilpīgas sanāksmju telpas, tajā skaitā Grand Ballroom konferenču zāli, kā arī pasaules klases SPA un atpūtas zonu. Brīnišķīgs panorāmas skats uz galvaspilsētu, izsmalcināts serviss un bagātīga kultūras pieredze gaida viesus no visas pasaules. 

Par Kempinski: 

Izveidota 1897. gadā, Kempinski Hotels ir Eiropas vecākā luksusa klases viesnīcu grupa. Kempinski mantojumu, kas nosaka nevainojamu, personīgi pielāgotu servisu un izcilu viesmīlību, papildina tā īpašumu ekskluzivitāte un individualitāte. Kempinski šobrīd pārvalda 78 pieczvaigžņu viesnīcas un rezidenču portfolio 34 valstīs un turpina pievienot jaunus īpašumus Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā un Amerikā. Ikviens no tiem atspoguļo Kempinski zīmola spēku un panākumus, nezaudējot saikni ar savu mantojumu. Portfolio iekļauj vēsturiskus īpašumus un arhitektūras pieminekļus, godalgotas urbānā dzīvesveida viesnīcas, pirmklasīgus kūrortus un prestižas rezidences. Katrs no tiem piedāvā kvalitāti, kuru viesi sagaida no Kempinski, vienlaikus iekļaujot katras atrašanās vietas kultūras tradīcijas. Kempinski ir dibinājis pasaules lielāko neatkarīgo viesnīcu zīmolu aliansi — Global Hotel Alliance (GHA). www.kempinski.comwww.gha.com

Kontakti Medijiem:

Līva Laiviņa

Sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja

Grand Hotel Kempinski Riga

Aspazijas bulvāris 22, LV-1050,

Rīga, Latvija

Tel +371 29414626