News and Headlines at Grand Hotel Kempinski Riga

News and Headlines at Grand Hotel Kempinski Riga

02 Feb 2023

Grand Hotel Kempinski Riga kļūst par bronzas etalona Earth Check īpašnieku

Sustainability_Leaf_1920x1080px.jpg

Rīga, 2023. gada 2. februārī, Virzoties uz uzņēmuma ilgtspējīgas attīstības stiprināšanu, 2022. gadā Latvijas vadošās pieczvaigžņu viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga (GHKR) pārstāvji aktīvi organizēja un atbalstīja ar ekoprogrammu un scialo atbildību saistītus projektus. Par sasniegtajiem rezultātiem ilgtspējīgas attīstības jomā, GHKR kļuva par bronzas etalona Earth Check ieguvēju.

Earth Check ir autoritatīva organizācija, kas nosaka vides standartus starptautiskajai viesmīlības nozarei. Pamatojoties uz 2022. gada Earth Check komitejas vērtējumu, Grand Hotel Kempinski Riga pārstrādāja vairāk nekā 103 kilogramus novalkātas darba formas un sociālajām mājām otrreizējai izmantošanai nodeva 646 kilogramus gultas veļas. Tas kas attiecās uz plastmasu, Latvijas depozīta sistēmā, papildus standarta stikla un papīra pārstrādei, tika pārstrādātas 35 863 pudeles. Pārstrādei tika arī regulāri nodoti kompleksie atkritumi kā elektronika.

Turklat viesnīcas ēkā ir uzstādīta “SMART” sistēma, kas regulē telpas temperatūru un gaisa kondicionēšanas sistēmu atbilstoši viesnīcas viesu kustībai.

Nepamanīta nav palikusi arī viesnīcas Grand Hotel Kempinski Riga ēdināšanas stratēģija. Viesnīcas restorāna Stage 22 šefpavāra ēdienkarte ir izstrādāta pēc “Zero waste” principa.

“Papildus “Zaļajiem projektiem” mēs aktīvi strādājam arī pie sociālās atbildības. Piemēram, restorānā Stage 22 tiek rīkota mākslas izstāde, kuras ietvaros esam izstrādājuši mākslas ēdienkarte un no katra pārdotā seta tiek ziedoti 5 euro organizācijai “Marta” - vienīgā sieviešu tiesību aizstāvības organizācija Latvijā. Katru gadu, pēdējo piecu gadu laikā, kopā ar labdarības organizācijām īstenojam kopīgus pasākumus bērniem. Būt sabiedrībai noderīgiem mums ir liela vērtība.” saka Grand Hotel Kempinski Riga sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja.

Palīdzot planētai un sabiedrībai, ne tikai savu ieguldījumu sniedz viesnīcas pārstāvji, bet arī viesi. GHKR darbojas BeHealth programma, no kuras iekasētie līdzekļi tiek pārskaitīti Latvijas onkoloģisko pacientu atbalsta biedrībai „Dzīvības koks”, vēža pacentu psiholoģiskās rehabilitācijas programmai. Ikviens viesis var piedalīties, ziedojot papildus 1 euro uzturēšanas summai viesnīcā.

Par Grand Hotel Kempinski Riga:

Izvietota iepretim slavenajam Latvijas Nacionālās operas namam un blakus Vecrīgai, kas iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā, viesnīca piedāvā absolūti jaunu komforta un elegances līmeni gan pilsētas viesiem, gan tās iedzīvotājiem. Grand Hotel Kempinski Riga piedāvā 141 pirmās klases numuru un apartamentus, divus restorānus un divus bārus, sešas ietilpīgas sanāksmju telpas, tajā skaitā Grand Ballroom konferenču zāli, kā arī pasaules klases SPA un atpūtas zonu. Brīnišķīgs panorāmas skats uz galvaspilsētu, izsmalcināts serviss un bagātīga kultūras pieredze gaida viesus no visas pasaules.

Par Kempinski:

Izveidota 1897. gadā, Kempinski Hotels ir Eiropas vecākā luksusa klases viesnīcu grupa. Kempinski mantojumu, kas nosaka nevainojamu, personīgi pielāgotu servisu un izcilu viesmīlību, papildina tā īpašumu ekskluzivitāte un individualitāte. Kempinski šobrīd pārvalda 76 pieczvaigžņu viesnīcu un rezidenču portfolio 31 valstī un turpina pievienot tam jaunus īpašumus Eiropā, Tuvajos Austrumos, Āfrikā, Āzijā un Amerikā. Ikviens no tiem atspoguļo Kempinski zīmola spēku un panākumus, nezaudējot saikni ar savu mantojumu. Portfolio iekļauj vēsturiskus īpašumus un arhitektūras pieminekļus, godalgotas urbānā dzīvesveida viesnīcas, pirmklasīgus kūrortus un prestižas rezidences. Katrs no tiem piedāvā kvalitāti, kuru viesi sagaida no Kempinski, vienlaikus iekļaujot katras atrašanās vietas kultūras tradīcijas. Kempinski ir dibinājis pasaules lielāko neatkarīgo viesnīcu zīmolu aliansi — Global Hotel Alliance (GHA).

www.kempinski.comwww.gha.com

Kontakti Medijiem:

Līva Laiviņa

Sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja

Grand Hotel Kempinski Riga

Aspazijas bulvāris 22, LV-1050,

Rīga, Latvija

Tel +371 29414626