Cathedral-Squareheader2.jpg

Pirmasis „Kempinski“ prezidentinius apartamentus Vilniuje išbandė Monako princas

Rudens pradžioje Vilniuje duris atvėrusio penkių žvaigždučių viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“ itin prabangūs prezidentiniai apartamentai sulaukė pirmųjų svečių. Jais tapo viena iš garsiausių Europos karališkųjų šeimų – Monako princas Albertas II ir princesė Charlene.

Karališkoji pora mūsų šalyje praėjusią savaitę LR prezidentės kvietimu viešėjo pirmą kartą ir prezidentiniuose apartamentuose, kurie yra didžiausi viešbučio apartamentai sostinėje, apsistojo vienai parai.

„Džiaugiamės, kad Vilniuje įkurti apartamentai, kurie atitinka aukščiausio lygio svečių, atvystančių į Lietuvą ir labai svarbių visai šaliai, poreikius“, – teigia Noel Attard, viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“ generalinis direktorius.

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ prezidentiniai apartamentai apima 132 m2, o visi juose esantys baldai sukurti pagal specialų užsakymą. Taip pat, kadangi planuota, jog apartamentuose apsistos ypač svarbūs asmenys, jie įrengti pagal griežčiausius apsaugos reikalavimus, pavyzdžiui, juose buvo įmontuoti kulkoms atsparūs langai.

Iš šių prezidentinių apartamentų atsiveria tiesioginis vaizdas į pačią sostinės širdį – Katedros aikštę. Apartamentų svetainėje susilieja elegantiška, oficiali atmosfera kartu su jaukumu, kurį kuria židinys. Svečiai apartamentuose turi galimybę pietauti ir vakarieniauti prie šešiems asmenims skirto stalo, prie kurio juos aptarnauja asmeniškai jiems vizito metu viešbučio skiriamas asmeninis liokajus.

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ prezidentinius apartamentus subtiliai puošia „Swarovski“ kristalų šviestuvai ir lempos, pagamintos pagal specialų užsakymą. Miegamojo dizainas išsiskiria natūralaus amerikietiško riešutmedžio ir juodmedžio detalėmis, kurios kontrastuoja su šviesesniais interjero elementais. Miegamojo lovą, kur ilsisi svečiai, taip pat pagal specialų užsakymą pagamino pasaulyje gerai žinomo ekologiško švedų gamintojo „Carpe Diem Beds“ meistrai.

Vaizdas į Katedros aikštę atsiveria ir iš prezidentinių apartamentų vonios kambario. Jis išsiskiria erdviais praėjimais,  didžiule sūkurine vonia ir prabangiais vonios reikmenimis.

Daugiau informacijos:
Birutė Leimontaitė
„Kempinski Hotel Cathedral Square“
Pardavimų ir rinkodaros vadovė
Tel.: +370 5 220 1165
El.p.: birute.leimontaite@kempinski.com
Apie „Kempinski Hotels“

Įkurta 1897 m., „Kempinski Hotels“ yra seniausia Europoje prabangių viešbučių grupė. „Kempinski“ išsiskiria savo nepriekaištingu asmeniniu aptarnavimu ir aukščiausios klasės svetingumu, kurį papildo išskirtinė viešbučių aplinka. „Kempinski“ šiuo metu valdo 73 penkių žvaigždučių viešbučius 31 šalyje ir toliau vykdo savo tinklo plėtrą Europoje, Vidurio Rytų regione, Afrikoje ir Azijoje. Tinklas vienija istorinio paveldo pastatus, aukščiausius apdovanojimus pelniusius miesto viešbučius, išskirtinius kurortus ir prestižines rezidencijas. Kiekvienas viešbutis pasižymi aukščiausia kokybe, kurios svečiai tikisi iš „Kempinski“ vardo, o kartu įkūnija vietinės kultūros tradicijas. „Kempinski“ yra Tarptautinio viešbučių aljanso („Global Hotel Alliance“) – didžiausio pasaulyje nepriklausomų viešbučių aljanso – vienas iš įkūrėjų.